Firma Galas Auto Serwis Tomasz Galas powstała w 1989 roku, jej doświadczenie związane z branżą motoryzacyjną sięga jeszcze lat osiemdziesiątych.

Jesteśmy firmą rodzinną z tradycjami motoryzacyjnymi. Właścicielem firmy jest Tomasz Galas, były sportowiec w dziedzinie rajdów motocyklowych, mający w swoim dorobku sportowym szereg osiągnięć i wyróżnień (m.in. tytuł Motocyklowego
Wicemistrza Polski w Rajdach Szosowo-Terenowych w klasie 250cm - 1972r).

Przez kolejne lata zdobywaliśmy doświadczenie a przez to umacnialiśmy naszą pozycję na rynku motoryzacyjnym, co pozwoliło na rozszerzenie oferowanych usług, w wyniku czego firma nasza w chwili obecnej zajmuje się kompleksową obsługę samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, naczep, motocykli i innych pojazdów użytkowych. Ponadto oferujemy dobór i sprzedaż części zamiennych.

Stały rozwój pozwala nam zaoferować naszym klientom coraz to nowe usługi. Dzięki inwestycjom w nowoczesne profesjonalne narzędzia działamy na wysokim poziomie mechaniki, diagnostyki, elektryki i elektroniki oraz stale poszerzamy naszą ofertę i podnosimy jjakość usług.

Mamy bardzo dobre rozeznanie na rynku motoryzacyjnym i z bogatą ofertą dostosowujemy się do potrzeb każdego klienta.

Zapraszamy do korzystania z usług firmy Galas Auto Serwis Tomasz Galas. Posiadamy doświadczoną kadrę, nowoczesny sprzęt oraz stały dostęp do części zamiennych.


Jesteśmy otwarci i serdecznie zapraszamy wszystkich, klientów oraz firmy, chcących rozpocząć z nami współpracę.


 

moc

Biuro: 22 789 71 31
warsztat: 505 068 988
części zamienne: 505 069 166
gg: 13148195
Celestynów, ul. Leśna 58
Zobacz w Zumi »

Copyright Galas Auto Serwis Renata Galas